עיצוב, תכנון ושיפוץ בתים

שינוי קטן - תוצאה מרשימה!

כמה פעמים חשבתם "ואוו אם האסלה הייתה נמצאת במקום אחר האמבטיה הייתה נראית רחבה יותר" או "אם רק הינו שוברים את הקיר התקוע הזה הבית היה נראה יותר נושם", בדיוק לרגעים כאלה אנחנו נכנסים לתמונה!

אנחנו בקומה השביעית יודעים להעניק את כל הפתרונות העיצוביים והתכנוניים הנדרשים, לפעמים עם תזוזה ושינוי מינורי יכולים להשיג שטח מנוצל יותר וזרימה נכונה בדירה שלא היתה שם לפני כן.

כל בעלי המקצוע - תחת קורת גג אחת!

אנחנו כחברה מתכננת ומבצעת יודעים לספק את כל אנשי המקצוע המקצועיים ביותר שנבחנו בקפידה ועמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חשמלאי מוסמכים בעלי תעודה, אנשי מיזוג וטכנאי מערכות חכמות, מומחי גבס ודקורציה, אלומניום , רצפים וטייחים המותאמים לתקציב הלקוח ועומדים  באיכות וגימור מושלמים.

אני מלווה אתכם בבחירת  המטבח המושלם , הריהוט המושלם לאמבטיה והכלים הסניטריים וכלה בבחירת דגמי ריצוף וקרמיקה בדיוק בוויב העיצובי והטעם האישי של הלקוח תוך שמירה על הפורמט האדריכלי והעיצובי של הבית.

את כל השירות הזה אנחנו מעניקים כחלק מהפרויקט מתחילתו עד סופו.

יש לך חלום? אנחנו כאן להגשים אותו

איך זה קורה? תהליך העבודה שלנו מתבצע כך >>>

פגישה לבירור והבנת צרכי הלקוח, אני והצוות התכנוני מגיעים לנכס, לומדים אותו ואת מבנה החלל , ממפים את עמודי היסוד ובוחנים את נתוני מערכת האינסטלציה לאיתור הפוטנציאל וביחד עם הלקוח מעלים רעיונות ויזואליים.

כמה זה עולה לנו, נגדיר תקציב לשיפוץ הכולל את כל החומרים, אנשי המקצוע ונדייק את הפתרונות כדי לנצל במקסימום את החללים ונגיע לתוצאה המושלמת ביותר במסגרת הכספית שהקצבנו.

סרטט לי – חדש לי – רגש אותי! הפרטים הסופיים משורטטים ומעוצבים כאשר כל צורך תכנוני מיושם ומוגש לאישור הלקוח, לאחר בחירת חומרי הגמר מהריצוף דרך המטבח והנגרות, המיזוג, החלונות נבדוק שהכל מאושר ומסונכרן ונפעיל את הקונגו!

שלוש ארבע ולעבודה!

כאשר העיצוב והתקציב מאושרים ניתן לעבור לשלב הביצוע. כל פרט בתהליך נלקח בחשבון למהלך ביצוע הכי פחות מלחיץ ככל שניתן ע"י מבצעים מנוסים ואמינים. ליווי הביצוע ופיקוח על העבודות לדיוק ואיכות עד למסירת המפתח .

אנחנו הורסים ובונים ואתם הולכים לחפש רהיטים ואביזרים ליצירת חלל ייחודי , סאונה גקוזי וצמחיה לחצר חלומית בדיוק כמו שדמיינתם.

עם צוות מוביל של עובדים וספקים, וקשרים עם חברות שונות בתחום נשמח להעניק לכם את התוצאה הכי מרשימה ומושלמת בדיוק כמו שחלמתם!