מעצבים לך סגנון חיים

חיים רק פעם אחת- אז בואו נחייה טוב! מי אני?

שמי ארז פרידמן, בן 50 נשוי לדורית ואבא ליונתן שירה ותום.

לפני כ- 5 שנים השתתפתי בכנס אדריכלים באילת, לקחתי 3 ימי חופש מהעבודה וירדתי לאילת לשמוע הרצאות שונות בתחום הבנייה, אדריכלות, עיצוב פנים, ואדריכלות נוף. לאחר הכנס ידעתי כבר שאני עוזב את תחום ההייטק בו עסקתי 20 שנה ואני פותח חברה שתעסוק בתכנון, עיצוב פנים וחוץ וכמובן גם ביצוע. הכל במקום אחד.

הקמתי את הקומה השביעית. חברה שנותנת פתרונות תכנון ועיצוב וביצוע בתוך הבית וגם במרפסת או הגינה. הגשמתי חלום, לקחתי תחביב ישן והפכתי אותו למקצוע עטוף באנרגיות ואהבה. מאז שיפצנו דירות ובתים, מטבחים, חדרי אמבטיות, עיצוב וריהוט. יד ביד הלכתי עם הלקוחות לבחור את האריחים המתאימים, את הפרקט הנכון וכמובן ייעצנו בתכנון מטבח או חדר שינה.

גם החללים הפתוחים קבלו מענה, מרפסות הפכו למרכז האירוח של הבית לאחר שנים של הזנחה. עם צמחייה ופינות אנרגטיות ומים, גינות קבלו מראה מרענן חדש עם שלל פינוקים.

אני מזמין אתכם להכיר אותי, להתרשם ממגוון הפרויקטים המרשימים שביצעתי, ופשוט להפסיק לחלום, להתקשר ולקבוע איתי. הצוות שלי ואני נשתדל מאוד להגשים לכל אחד ואחת את החלום הקטן גדול שלו.

ארז פרידמן בוגר הפקולטה לאדריכלות ע"ש "ויקטור הורטה" באוניברסיטת בריסל בלגיה. בוגר בית ספר לפרסום ותקשורת חזותית "אסכולה "בתל אביב. בוגר קורס פיקוח בנייה במכללת מרכז הבניה הישראלי.

אני מאמין:

"אני אוהב לצאת בבוקר למרפסת עם כוס קפה, להנות משמש נעימה, לראות מה פורח. זה נותן לי אנרגיות לכל היום. את האהבה הזאת לעיצוב, לדברים יפים, לחיים טובים, אני אוהב להעביר ללקוחות שלי. החיבור האישי הזה הופך כל פרויקט לחוויה, והתוצאות מדברות בעד עצמן."
 
ארז פרידמן, בעלים של "הקומה השביעית"